Lijst met gasten in ‘t Wordt Nu Laat in 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 20: | Regel 20: | ||
| 11 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | | 11 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | ||
|- | |- | ||
| 15 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 16 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 17 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 18 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 22 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 23 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 24 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 25 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 29 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 30 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 31 januari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
| 01 februari 2019 || '''' || '''' || '''' | |||
|- | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio 2 Top Songk}} | {{Navigatie Radio 2 Top Songk}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |
Versie van 13 mei 2019 20:10
Gasten in 2019 in 't Wordt Nu Laat op NPO Radio 2.
Datum | Gast | Beroep | Presentator |
---|---|---|---|
1 januari 2019 | ' | ' | ' |
2 januari 2019 | ' | ' | ' |
3 januari 2019 | Esther de Lange | Presentator | Caroline Borgers |
4 januari 2019 | Luuk Ikink | Presentator | Caroline Borgers |
8 januari 2019 | ' | ' | ' |
9 januari 2019 | ' | ' | ' |
10 januari 2019 | ' | ' | ' |
11 januari 2019 | ' | ' | ' |
15 januari 2019 | ' | ' | ' |
16 januari 2019 | ' | ' | ' |
17 januari 2019 | ' | ' | ' |
18 januari 2019 | ' | ' | ' |
22 januari 2019 | ' | ' | ' |
23 januari 2019 | ' | ' | ' |
24 januari 2019 | ' | ' | ' |
25 januari 2019 | ' | ' | ' |
29 januari 2019 | ' | ' | ' |
30 januari 2019 | ' | ' | ' |
31 januari 2019 | ' | ' | ' |
01 februari 2019 | ' | ' | ' |