Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 3 november 1968: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 3 november 1968 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxembur...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| 1 || Mary Hopkin || ''Those Were the Days'' | | 1 || Mary Hopkin || ''Those Were the Days'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || Joe Cocker || ''With | | 2 || Joe Cocker || ''With A Little Help From My Friends'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || Hugo Montenegro || ''The Good, The Bad and The Ugly'' | | 3 || Hugo Montenegro || ''The Good, The Bad and The Ugly'' | ||
Regel 27: | Regel 27: | ||
|- | |- | ||
| 12 || Love Affair || ''A Day Without Love'' | | 12 || Love Affair || ''A Day Without Love'' | ||
|- | |||
| 13 || The Beatles || ''Hey Jude'' | |||
|- | |- | ||
| 13 || Barry Ryan || ''Eloise'' | | 13 || Barry Ryan || ''Eloise'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || The Jimi Hendrix Experience || ''All Along the Watchtower'' | | 15 || The Jimi Hendrix Experience || ''All Along the Watchtower'' | ||
|- | |- | ||
| 16 || The Dave Clark Five || ''Red Balloon'' | | 16 || The Dave Clark Five || ''The Red Balloon'' | ||
|- | |- | ||
| 17 || Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich || ''The Wreck of the | | 17 || Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich || ''The Wreck of the ’Antoinette’'' | ||
|- | |- | ||
| 18 || The Bandwagon || ''Breakin’ Down the Walls of Heartache'' | | 18 || The Bandwagon || ''Breakin’ Down the Walls of Heartache'' |
Huidige versie van 19 okt 2023 om 19:25
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 3 november 1968 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Mary Hopkin | Those Were the Days |
2 | Joe Cocker | With A Little Help From My Friends |
3 | Hugo Montenegro | The Good, The Bad and The Ugly |
4 | Leapy Lee | Little Arrows |
5 | The Marbles | Only One Woman |
6 | The Tremeloes | My Little Lady |
7 | The Hollies | Listen To Me |
8 | The Casuals | Jesamine |
9 | The Isley Brothers | This Old Heart of Mine (Is Weak for You) |
10 | Engelbert Humperdinck | Les Bicyclettes De Belsize |
11 | José Feliciano | Light My Fire |
12 | Love Affair | A Day Without Love |
13 | The Beatles | Hey Jude |
13 | Barry Ryan | Eloise |
15 | The Jimi Hendrix Experience | All Along the Watchtower |
16 | The Dave Clark Five | The Red Balloon |
17 | Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich | The Wreck of the ’Antoinette’ |
18 | The Bandwagon | Breakin’ Down the Walls of Heartache |
19 | Gary Puckett & The Union Gap | Lady Willpower |
20 | Long John Baldry | Mexico |