Lijst van Power Play op Radio Luxemburg in 1972: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Vincent heeft de pagina Lijst van Power Play in 1972 hernoemd naar Lijst van Power Play op Radio Luxemburg in 1972 zonder een doorverwijzing achter te laten) |
||
(34 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze platen waren in 1972 [[Power Play]] op [[Radio Luxemburg]]. | Deze platen waren in 1972 [[Power Play]] op [[Radio Luxemburg]]. | ||
==Engelstalige service== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Datum !! Artiest !! Titel | ! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| 2 januari || | | 2 januari || Robin Jack || ''Girl I've Got News For You'' | ||
|- | |- | ||
| 9 januari || | | 9 januari || The Fortunes || ''Storm in a Teacup'' | ||
|- | |- | ||
| 16 januari || | | 16 januari || Jonathan King || ''Flirt'' | ||
|- | |- | ||
| 23 januari || | | 23 januari<ref name="uitzending19720129-20">{{citation|title=Paul Burnett|date=29 januari 1972|time=22:20-21:22 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 juni 2019</ref> || T.Rex || ''Telegram Sam'' | ||
|- | |- | ||
| 30 januari || | | 30 januari || Slade || ''Look Wot You Dun'' | ||
|- | |- | ||
| 6 februari || || | | 6 februari<ref name="uitzending19720213-18">{{citation|title:Mark Wesley - Mark Wesley show|date=13 februari 1972|time=18:08-18:39 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 31 december 2021</ref> || Hamilton, Joe Frank & Reynolds || ''Daisy Mae'' | ||
|- | |- | ||
| 13 februari || | | 13 februari || The Hollies || ''The Baby'' | ||
|- | |- | ||
| 20 februari || | | 20 februari || Donnie Elbert || ''I Can't Help Myself'' | ||
|- | |- | ||
| 27 februari<ref name="uitzending19720304-20">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=4 maart 1972|time=20:30-21:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 2 juli 2016</ref> || Daniel Boone || ''Beautiful Sunday'' | | 27 februari<ref name="uitzending19720304-20">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=4 maart 1972|time=20:30-21:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 2 juli 2016</ref> || Daniel Boone || ''Beautiful Sunday'' | ||
|- | |- | ||
| 5 maart || | | 5 maart || Jim Capaldi || ''Eve'' | ||
|- | |- | ||
| 12 maart || | | 12 maart || Vicky Leandros || ''Come What May'' | ||
|- | |- | ||
| 19 maart<ref name="uitzending19720325-20">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=25 maart 1972|time=20:00-21:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 30 juli 2016</ref> || Peter Noone || ''Shoo Be Doo Ah'' | | 19 maart<ref name="uitzending19720325-20">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=25 maart 1972|time=20:00-21:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 30 juli 2016</ref> || Peter Noone || ''Shoo Be Doo Ah'' | ||
|- | |- | ||
| 26 maart || | | 26 maart<ref name="uitzending19720408-20">{{citation|title=Dave Christian - Dave Christian show|date=8 april 1972|time=20:03-21:03 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 5 januari 2022</ref> || Marmalade || ''Radancer'' | ||
|- | |- | ||
| 2 april<ref name="uitzending19720408-00">{{citation|title=Bob Stewart|date=8 april 1972|time=00: | | 2 april<ref name="uitzending19720408-00">{{citation|title=Bob Stewart|date=8 april 1972|time=00:03-01:04 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 22 juli 2016</ref><ref name="uitzending19720406-20">{{citation|title=Dave Christian|date=6 april 1972|time=20:19-21:13 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 23 juli 2016</ref> || Mungo Jerry || ''Open Up'' | ||
|- | |- | ||
| 9 april<ref name="uitzending19720415-22">{{citation|title=Mark Wesley|date=15 april 1972|time=22:00-23:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 24 juli 2016</ref> || The Real Thing || ''Vicious Circle'' | | 9 april<ref name="uitzending19720415-22">{{citation|title=Mark Wesley|date=15 april 1972|time=22:00-23:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 24 juli 2016</ref> || The Real Thing || ''Vicious Circle'' | ||
|- | |- | ||
| 16 april || | | 16 april<ref name="uitzending19720416-20">{{citation|title=Dave Christian|date=16 april 1972|time=22:51-23:51 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 novermber 2021</ref> || Tony Christie || ''Don't Go Down to Reno'' | ||
|- | |- | ||
| 23 april || || | | 23 april || || | ||
|- | |- | ||
| 30 april || | | 30 april<ref name="uitzending1972513-20"/> || Neil Diamond || ''Song Sung Blue'' | ||
|- | |- | ||
| 7 mei || | | 7 mei<ref name="uitzending1972513-20">{{citation|title=Tony Prince, Dave Christian|date=13 mei 1972|time=20:56-22:29 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 15 novermber 2021</ref> || T. Rex || ''Metal Guru'' | ||
|- | |- | ||
| 14 mei || | | 14 mei || Julie Felix || Fire, Water, Earth and Air | ||
|- | |- | ||
| 21 mei || | | 21 mei<ref name="uitzending19720527-23">{{citation|title=Dave Christian|date=27 mei 1971|time=23:51-00:50 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 7 november 2021</ref> || Free || ''A Little Bit of Love'' | ||
|- | |- | ||
| 28 mei || | | 28 mei<ref name="uitzending19720529-21">{{citation|title=Dave Christian, Paul Burnett|date=29 maart 1972|time=21:41-22:41 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 22 november 2021</ref> || Atomic Rooster || ''Stand by Me'' | ||
|- | |- | ||
| 4 juni<ref name="uitzending19720605-22">{{citation|title=Paul Burnett, Mark Wesley |date=5 juni 1972|time=22:50-23:50 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2016</ref> || Argent || ''Tragedy'' | | 4 juni<ref name="uitzending19720605-22">{{citation|title=Paul Burnett, Mark Wesley |date=5 juni 1972|time=22:50-23:50 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2016</ref> || Argent || ''Tragedy'' | ||
|- | |- | ||
| 11 juni || || | | 11 juni<ref name="uitzending19720617-22">{{citation|title:Tony Prince - Tony Prince show|date=17 juni 1972|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 25 januari 2022</ref> || Dave Clark and Friends || ''Rub It In'' | ||
|- | |- | ||
| 18 juni || | | 18 juni || Sounds Orchestral || ''Porcelain'' | ||
|- | |- | ||
| | | 25 juni<ref name="uitzending19720701-19">{{citation|title:Mark Wesley - Mark Wesley show|date=1 juli 1972|time=19:52-21:52 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 25 januari 2022</ref> || Aztecs || ''Most People I Know Think That I'm Crazy'' | ||
|- | |- | ||
| 2 juli || | | 2 juli<ref name="uitzending19720703-20">{{citation|title=Dave Christian - Dave Christian show=3 juli 1972|time=20:36-21:36 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 november 2021</ref> || Cliff Richard || ''Flying Machine'' | ||
|- | |- | ||
| 9 juli || | | 9 juli<ref name="uitzending19720708-19">{{citation|title=Tony Prince|date=8 juli 1972|time=19:15-20:57 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 november 2021</ref> || Terry Dactyl and the Dinosaurs || ''Seaside Shuffle'' | ||
|- | |- | ||
| 16 juli || | | 16 juli<ref name="uitzending19720716-19">{{citation|title=Tony Prince - Tony Prince show=16 juli 1972|time=19:59-20:58 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 17 november 2021</ref> || Streak || ''Gonna Have a Good Time'' | ||
|- | |- | ||
| 23 juli || | | 23 juli<ref name="uitzending19720821-22"/> || Candlewick Green || ''Doggie'' | ||
|- | |- | ||
| 30 juli || | | 30 juli || Mott the Hoople || ''All the Young Dudes'' | ||
|- | |- | ||
| 6 augustus || | | 6 augustus || Lynsey de Paul || ''Sugar Me'' | ||
|- | |- | ||
| 13 augustus || | | 13 augustus<ref name="uitzending19720821-22">{{citation|title=Dave Christian - Dave Christian show |date=21 augustus 1972|time=22:00-23:15 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 29 januari 2022</ref> || Chris Hodge || ''Super Soul'' | ||
|- | |- | ||
| 20 augustus<ref name="uitzending19720822-20">{{citation|title=Mark Wesley|date=22 augustus 1972|time=20:00-21:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2016</ref> || Slade || ''Mama Weer All Crazee Now'' | | 20 augustus<ref name="uitzending19720822-20">{{citation|title=Mark Wesley|date=22 augustus 1972|time=20:00-21:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2016</ref> || Slade || ''[[Mama Weer All Crazee Now (Slade)|Mama Weer All Crazee Now]]'' | ||
|- | |- | ||
| 27 augustus<ref name="uitzending19720901-">{{citation|title=Mark Wesley, Bob Stewart|date=1 september 1972|time=22:45-23:45 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2016</ref><ref name="uitzending19720902-">{{citation|title=Bob Stewart, Rosko|date=2 september 1972|time=00:05-01:05 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 mei 2016</ref> || The Pearls || ''You Came, You Saw, You Conquered'' | | 27 augustus<ref name="uitzending19720901-">{{citation|title=Mark Wesley, Bob Stewart|date=1 september 1972|time=22:45-23:45 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2016</ref><ref name="uitzending19720902-">{{citation|title=Bob Stewart, Rosko|date=2 september 1972|time=00:05-01:05 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 mei 2016</ref> || The Pearls || ''You Came, You Saw, You Conquered'' | ||
|- | |- | ||
| 3 september || || | | 3 september || The Sweet || ''Wig Wam Bam'' | ||
|- | |- | ||
| 10 september || | | 10 september || Brotherhood of Man || ''Say a Prayer'' | ||
|- | |- | ||
| 17 september<ref name="uitzending19720923-">{{citation|title=Tony Prince|date=23 september 1972|time=20:30-21:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 september 2016</ref> || Elvis Presley || ''Burning Love'' | | 17 september<ref name="uitzending19720923-">{{citation|title=Tony Prince|date=23 september 1972|time=20:30-21:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 september 2016</ref> || Elvis Presley || ''Burning Love'' | ||
|- | |- | ||
| 24 september || | | 24 september || || | ||
|- | |- | ||
| 1 oktober || || | | 1 oktober<ref name="uitzending197210071-19">{{citation|title:Tony Prince - Tony Prince show|date=7 oktober 1972|time=21:07-22:07 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 5 februari 2022</ref> || Chairmen of the Board || ''Elmo James'' | ||
|- | |- | ||
| 8 oktober<ref name="uitzending19721008-21">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=8 oktober 1972|time=21:34-22:34 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2016</ref> || Geordie || ''Don't Do That'' | | 8 oktober<ref name="uitzending19721008-21">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=8 oktober 1972|time=21:34-22:34 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2016</ref> || Geordie || ''Don't Do That'' | ||
|- | |- | ||
| 15 oktober || | | 15 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| 22 oktober || | | 22 oktober<ref name="uitzending19721028-20">{{citation|title=Mark Wesley|date=28 oktober 1972|time=20:04-21:03 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 28 juni 2017</ref> || Strawbs || ''Lay Down'' | ||
|- | |- | ||
| 29 oktober<ref name="uitzending19721101-20">{{citation|title=Tony Prince|date=1 november 1972|time=20:15-21:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2016</ref> || Birtha || ''Free Spirit'' | | 29 oktober<ref name="uitzending19721101-20">{{citation|title=Tony Prince|date=1 november 1972|time=20:15-21:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 10 oktober 2016</ref> || Birtha || ''Free Spirit'' | ||
|- | |- | ||
| 5 november<ref name=" | | 5 november<ref name="uitzending19721108-23">{{citation|title=Bob Stewart - Bob Stewart show|date=9 november 1972|time=23:56-00:56 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 22 februari 2022</ref> || Blue Mink || ''Stay With Me'' | ||
|- | |- | ||
| 12 november<ref name="uitzending19721112-21">{{citation|title=Mark Wesley|date=12 november 1972|time=20:45-21:45 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2016</ref> || America || ''Venture Highway'' | | 12 november<ref name="uitzending19721112-21">{{citation|title=Mark Wesley|date=12 november 1972|time=20:45-21:45 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2016</ref> || America || ''Venture Highway'' | ||
Regel 98: | Regel 100: | ||
| 19 november<ref name="uitzending1972119-01">{{citation|title=Kid Jensen|date=19 november 1972|time=01:30-02:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 9 oktober 2016</ref> || Jacky Tayler || ''Tell the Truth Now'' | | 19 november<ref name="uitzending1972119-01">{{citation|title=Kid Jensen|date=19 november 1972|time=01:30-02:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 9 oktober 2016</ref> || Jacky Tayler || ''Tell the Truth Now'' | ||
|- | |- | ||
| 26 november || | | 26 november || Chapel || ''Lord, I Want to Know'' | ||
|- | |- | ||
| 3 december<ref name="uitzending19721204-">{{citation|title=|date=4 december 1972|time=20:30-03:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 17 juli 2016</ref> || Wings || ''Hi Hi Hi'' | | 3 december<ref name="uitzending19721204-">{{citation|title=|date=4 december 1972|time=20:30-03:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 17 juli 2016</ref> || Wings || ''Hi Hi Hi'' | ||
|- | |- | ||
| 10 december || | | 10 december || The O'Jays || ''992 Arguments'' | ||
|- | |- | ||
| 17 december || | | 17 december || The Cleves School Choir || ''Children of the World Unite'' | ||
|- | |- | ||
| 24 december || | | 24 december || Atomic rooster || ''Save Me'' | ||
|- | |- | ||
| 31 december || | | 31 december || The Who || ''Relay'' | ||
|- | |||
|} | |||
==Nederlandstalige service== | |||
{| class="wikitable" | |||
! Datum !! Artiest !! Titel | |||
|- | |||
| 31 december<ref name="uitzending19730104-18">{{citation|title=Felix Meurders|date=4 januari 1973|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, playlist geraadpleegd op 19 oktober 2016</ref> || Neil Diamond || ''Walk on Water'' | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 15 jul 2022 om 07:10
Deze platen waren in 1972 Power Play op Radio Luxemburg.
Engelstalige service[bewerken]
Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|
2 januari | Robin Jack | Girl I've Got News For You |
9 januari | The Fortunes | Storm in a Teacup |
16 januari | Jonathan King | Flirt |
23 januari[1] | T.Rex | Telegram Sam |
30 januari | Slade | Look Wot You Dun |
6 februari[2] | Hamilton, Joe Frank & Reynolds | Daisy Mae |
13 februari | The Hollies | The Baby |
20 februari | Donnie Elbert | I Can't Help Myself |
27 februari[3] | Daniel Boone | Beautiful Sunday |
5 maart | Jim Capaldi | Eve |
12 maart | Vicky Leandros | Come What May |
19 maart[4] | Peter Noone | Shoo Be Doo Ah |
26 maart[5] | Marmalade | Radancer |
2 april[6][7] | Mungo Jerry | Open Up |
9 april[8] | The Real Thing | Vicious Circle |
16 april[9] | Tony Christie | Don't Go Down to Reno |
23 april | ||
30 april[10] | Neil Diamond | Song Sung Blue |
7 mei[10] | T. Rex | Metal Guru |
14 mei | Julie Felix | Fire, Water, Earth and Air |
21 mei[11] | Free | A Little Bit of Love |
28 mei[12] | Atomic Rooster | Stand by Me |
4 juni[13] | Argent | Tragedy |
11 juni[14] | Dave Clark and Friends | Rub It In |
18 juni | Sounds Orchestral | Porcelain |
25 juni[15] | Aztecs | Most People I Know Think That I'm Crazy |
2 juli[16] | Cliff Richard | Flying Machine |
9 juli[17] | Terry Dactyl and the Dinosaurs | Seaside Shuffle |
16 juli[18] | Streak | Gonna Have a Good Time |
23 juli[19] | Candlewick Green | Doggie |
30 juli | Mott the Hoople | All the Young Dudes |
6 augustus | Lynsey de Paul | Sugar Me |
13 augustus[19] | Chris Hodge | Super Soul |
20 augustus[20] | Slade | Mama Weer All Crazee Now |
27 augustus[21][22] | The Pearls | You Came, You Saw, You Conquered |
3 september | The Sweet | Wig Wam Bam |
10 september | Brotherhood of Man | Say a Prayer |
17 september[23] | Elvis Presley | Burning Love |
24 september | ||
1 oktober[24] | Chairmen of the Board | Elmo James |
8 oktober[25] | Geordie | Don't Do That |
15 oktober | ||
22 oktober[26] | Strawbs | Lay Down |
29 oktober[27] | Birtha | Free Spirit |
5 november[28] | Blue Mink | Stay With Me |
12 november[29] | America | Venture Highway |
19 november[30] | Jacky Tayler | Tell the Truth Now |
26 november | Chapel | Lord, I Want to Know |
3 december[31] | Wings | Hi Hi Hi |
10 december | The O'Jays | 992 Arguments |
17 december | The Cleves School Choir | Children of the World Unite |
24 december | Atomic rooster | Save Me |
31 december | The Who | Relay |
Nederlandstalige service[bewerken]
Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|
31 december[32] | Neil Diamond | Walk on Water |
Referenties[bewerken]
- ↑ Paul Burnett, Radio Luxemburg, 29 januari 1972, opname geraadpleegd op 1 juni 2019
- ↑ , Radio Luxemburg, 13 februari 1972, opname geraadpleegd op 31 december 2021
- ↑ Mark Wesley - Mark Wesley Show, Radio Luxemburg, 4 maart 1972, opname geraadpleegd op 2 juli 2016
- ↑ Mark Wesley - Mark Wesley Show, Radio Luxemburg, 25 maart 1972, opname geraadpleegd op 30 juli 2016
- ↑ Dave Christian - Dave Christian show, Radio Luxemburg, 8 april 1972, opname geraadpleegd op 5 januari 2022
- ↑ Bob Stewart, Radio Luxemburg, 8 april 1972, opname geraadpleegd op 22 juli 2016
- ↑ Dave Christian, Radio Luxemburg, 6 april 1972, opname geraadpleegd op 23 juli 2016
- ↑ Mark Wesley, Radio Luxemburg, 15 april 1972, opname geraadpleegd op 24 juli 2016
- ↑ Dave Christian, Radio Luxemburg, 16 april 1972, opname geraadpleegd op 14 novermber 2021
- ↑ a b Tony Prince, Dave Christian, Radio Luxemburg, 13 mei 1972, opname geraadpleegd op 15 novermber 2021
- ↑ Dave Christian, Radio Luxemburg, 27 mei 1971, opname geraadpleegd op 7 november 2021
- ↑ Dave Christian, Paul Burnett, Radio Luxemburg, 29 maart 1972, opname geraadpleegd op 22 november 2021
- ↑ Paul Burnett, Mark Wesley, Radio Luxemburg, 5 juni 1972, opname geraadpleegd op 3 augustus 2016
- ↑ , Radio Luxemburg, 17 juni 1972, opname geraadpleegd op 25 januari 2022
- ↑ , Radio Luxemburg, 1 juli 1972, opname geraadpleegd op 25 januari 2022
- ↑ Dave Christian - Dave Christian show=3 juli 1972, Radio Luxemburg, opname geraadpleegd op 16 november 2021
- ↑ Tony Prince, Radio Luxemburg, 8 juli 1972, opname geraadpleegd op 16 november 2021
- ↑ Tony Prince - Tony Prince show=16 juli 1972, Radio Luxemburg, opname geraadpleegd op 17 november 2021
- ↑ a b Dave Christian - Dave Christian show, Radio Luxemburg, 21 augustus 1972, opname geraadpleegd op 29 januari 2022
- ↑ Mark Wesley, Radio Luxemburg, 22 augustus 1972, opname geraadpleegd op 11 augustus 2016
- ↑ Mark Wesley, Bob Stewart, Radio Luxemburg, 1 september 1972, opname geraadpleegd op 31 juli 2016
- ↑ Bob Stewart, Rosko, Radio Luxemburg, 2 september 1972, opname geraadpleegd op 18 mei 2016
- ↑ Tony Prince, Radio Luxemburg, 23 september 1972, opname geraadpleegd op 20 september 2016
- ↑ , Radio Luxemburg, 7 oktober 1972, opname geraadpleegd op 5 februari 2022
- ↑ Mark Wesley - Mark Wesley Show, Radio Luxemburg, 8 oktober 1972, opname geraadpleegd op 11 augustus 2016
- ↑ Mark Wesley, Radio Luxemburg, 28 oktober 1972, opname geraadpleegd op 28 juni 2017
- ↑ Tony Prince, Radio Luxemburg, 1 november 1972, opname geraadpleegd op 10 oktober 2016
- ↑ Bob Stewart - Bob Stewart show, Radio Luxemburg, 9 november 1972, opname geraadpleegd op 22 februari 2022
- ↑ Mark Wesley, Radio Luxemburg, 12 november 1972, opname geraadpleegd op 11 augustus 2016
- ↑ Kid Jensen, Radio Luxemburg, 19 november 1972, opname geraadpleegd op 9 oktober 2016
- ↑ , Radio Luxemburg, 4 december 1972, opname geraadpleegd op 17 juli 2016
- ↑ Felix Meurders, Radio Luxemburg, 4 januari 1973, playlist geraadpleegd op 19 oktober 2016