Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 16 augustus 1970: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 16 augustus 1970 | De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 16 augustus 1970 door de Engelstalige service van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| | | 1 || Smokey Robinson & The Miracles || ''The Tears of a Clown'' | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || Fair Weather || ''Natural Sinner'' | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || The Jackson 5 || ''The Love You Save'' | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || Chicago || ''25 or 6 to 4'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || Stevie Wonder || ''Signed, Sealed, Delivered I’m Yours'' | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || Johnny Johnson & The Bandwagon || ''Sweet Inspiration'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || Bread || ''Make It With You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || Hotlegs || ''Neanderthal Man'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Bob Dylan || ''Wigwam'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Jimmy Cliff || ''Wild World'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Andy Williams || ''It's So Easy'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || Dozy, Beaky, Mick & Tich || ''Mr. President'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Tom Jones || ''I (Who Have Nothing)'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Three Dog Night || ''Mama Told Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || The Supremes || ''Everybody's Got the Right to Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Hot Chocolate || ''Love Is Life'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Kenny Rogers & The First Edition || ''Tell It All Brother'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Shirley Bassey || ''Something'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 19 || Miguel Rios || ''A Song of Joy'' | ||
|- | |||
| 20 || Bobbie Gentry || ''Apartment 21'' | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 30 weeklijsten van 1970}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (UK)]] | [[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (UK)]] | ||
[[Categorie:Hitlijst]] | [[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 14 apr 2018 om 15:11
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 16 augustus 1970 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Smokey Robinson & The Miracles | The Tears of a Clown |
2 | Fair Weather | Natural Sinner |
3 | The Jackson 5 | The Love You Save |
4 | Chicago | 25 or 6 to 4 |
5 | Stevie Wonder | Signed, Sealed, Delivered I’m Yours |
6 | Johnny Johnson & The Bandwagon | Sweet Inspiration |
7 | Bread | Make It With You |
8 | Hotlegs | Neanderthal Man |
9 | Bob Dylan | Wigwam |
10 | Jimmy Cliff | Wild World |
11 | Andy Williams | It's So Easy |
12 | Dozy, Beaky, Mick & Tich | Mr. President |
13 | Tom Jones | I (Who Have Nothing) |
14 | Three Dog Night | Mama Told Me |
15 | The Supremes | Everybody's Got the Right to Love |
16 | Hot Chocolate | Love Is Life |
17 | Kenny Rogers & The First Edition | Tell It All Brother |
18 | Shirley Bassey | Something |
19 | Miguel Rios | A Song of Joy |
20 | Bobbie Gentry | Apartment 21 |