In The Mix (Lebonmix Radio) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 735: | Regel 735: | ||
11.00-12.00 uur: | 11.00-12.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #302, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#9_januari_2010|9 januari 2010]], [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2013#3_maart_2013|3 maart 2013]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2013#10_maart_2013|10 maart 2013]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Animotion || Obsession | |||
|- | |||
|02|| Judy Cheeks || So In Love (The Real Deal) | |||
|- | |||
|03|| Ce Ce Peniston || We Got A Love Thang | |||
|- | |||
|04|| Kathy Brown || Can’t Play Around | |||
|- | |||
|05|| Total Touch || Touch Me There | |||
|- | |||
|06|| Club Ultimate || Carnival ‘93 | |||
|- | |||
|07|| River Ocean Feat. India || Love And Happiness (Yemaya Y Ochun) | |||
|- | |||
|08|| M-People || Renaissance | |||
|- | |||
|09|| Daft Punk || Around The World | |||
|- | |||
|10|| M-People || Open Your Heart | |||
|} | |||
19.00-20.00 uur: | 19.00-20.00 uur: | ||
Regel 741: | Regel 765: | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #303, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#16_januari_2010|16 januari 2010]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2013#17_maart_2013|17 maart 2013]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Sugarhill Gang || Kick It Live From 9 To 5 | |||
|- | |||
|02|| Zapp || It Doesn't Really Matter | |||
|- | |||
|03|| Jimmy "Bo" Horne || Spank | |||
|- | |||
|04|| Clubland ||(I'm Under) Love Strain | |||
|- | |||
|05|| Faithless || Donny X | |||
|- | |||
|06|| Robin S. || Luv 4 Luv | |||
|- | |||
|07|| Sade || Pearls | |||
|- | |||
|08|| Double Trouble & Rebel MC || Street Tuff | |||
|- | |||
|09|| Rob Base & D.J. E-Z Rock || Get On The Dance Floor | |||
|- | |||
|10|| The Brothers Johnson || Stomp! | |||
|- | |||
|11|| The Michael Zager Band || Shot In The Dark | |||
|- | |||
|12|| Chimo Bayo || Asi Me Gusta A Mi | |||
|} | |||
===11 maart 2023=== | ===11 maart 2023=== |
Versie van 27 feb 2023 14:08
In The Mix (Lebonmix Radio) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
1 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
00.00-01.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #289-2 zoals uitgezonden op 18 juli 2009 en 31 december 2009, 11 december 2010, 2 september 2012, 29 juni 2013, 28 juni 2014 en in 2 delen op 25 juni 2016 en 2 juli 2016 op Radio Veronica en op 22 juni 2019 en 10 augustus 2019 op Radio 10
"The Definitive Michael Jackson Mix (Final version)"
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Michael Jackson | Will You Be There |
02 | Michael Jackson | The Lady in My Life |
03 | Michael Jackson | Heal The World |
04 | Michael Jackson | Give In To Me |
05 | Michael Jackson | Come Together |
06 | Michael Jackson | They Don't Care About Us |
07 | Michael Jackson | Human Nature |
08 | Jackson 5 | ABC |
09 | Jackson 5 | I Want You Back |
10 | Michael Jackson | Money |
11 | Michael Jackson | Speed Demon |
12 | Michael Jackson | This Time Around |
13 | Michael Jackson | Who Is It |
14 | Michael Jackson & Janet Jackson | Scream |
15 | Michael Jackson | Remember The Time |
16 | Michael Jackson | Can't Let Her Get Away |
17 | Michael Jackson | Why You Wanna Trip On Me |
18 | Michael Jackson | Baby Be Mine |
19 | Michael Jackson | Tabloid Junkie |
20 | Michael Jackson | In The Closet |
21 | Michael Jackson | Dangerous |
22 | Michael Jackson | Will You Be There |
23 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
24 | The Jackson 5 | Dancing Machine |
25 | Michael Jackson | Rock With You |
26 | Michael Jackson | Bad |
27 | Michael Jackson | Stranger In Moscow (acapella) |
28 | Michael Jackson | Black Or White |
29 | Michael Jackson | Jam |
30 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) |
31 | Michael Jackson | Blood On The Dancefloor (Beatbox) |
32 | Michael Jackson | Billie Jean |
33 | Michael Jackson | Thriller |
34 | Michael Jackson | Off The Wall |
35 | Michael Jackson | HIStory (The Ummah Main Acapella) |
36 | Michael Jackson | Shake Your Body (Down To The Ground) (Remix) (Groove) |
37 | Michael Jackson | Earth Song |
38 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
39 | Michael Jackson | You Are Not Alone |
40 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something |
41 | The Jacksons | Can You Feel It |
42 | Michael Jackson | Billie Jean (Acapella) |
43 | The Jacksons | Walk Right Now |
44 | Michael Jackson | Beat It |
45 | Michael Jackson | Stranger In Moscow |
46 | Michael Jackson | Beat It (van Halen Guitar Solo) |
01.00-02.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #234, zoals uitgezonden op 10 februari 2008 en 2 oktober 2011 op Radio Veronica
Dit is een speciale Depeche Mode aflevering!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Depeche Mode | Enjoy The Silence (Hands And Feet Mix) |
02 | Depeche Mode | Happiest Girl (Jack Mix) |
03 | Depeche Mode | Everything Counts (Alan Moulder Absolute Mix) |
04 | Depeche Mode | People Are People (Different Mix) |
05 | Depeche Mode | I Feel You (Babylon Mix) |
06 | Depeche Mode | World In My eyes (Safari Mix) |
07 | Depeche Mode | A Question Of Lust (Minimal) |
08 | Depeche Mode | Behind The Wheel (Shep Pettibone Mix) |
09 | Depeche Mode | Just Can't Get Enough (Live) |
10 | Depeche Mode | It's No Good (Club 69 Future Mix) |
11 | Depeche Mode | Master And Servant (Slavery Whip Mix) |
12 | Depeche Mode | Get The Balance Right! (Combination Mix) |
13 | Depeche Mode | A Question Of Time (Extended Phil Harding Remix) |
7 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #284, zoals uitgezonden op 9 mei 2009 en 18 november 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 26 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Brandon Cooke | Sharp As A Knife |
02 | Afrika Bambaataa and the Soul Sonic Force | Planet Rock (acapella) |
03 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
04 | D-Shake | My Heart, The Beat |
05 | Steve “Silk” Hurley | Work It Out |
06 | Masters At Work | Work (sample) |
07 | Nomad | Something Special |
08 | Inner City | Good Life |
09 | Yazz And The Plastic Population | The Only Way Is Up |
10 | Culture Beat | Take Me Away |
11 | Faithless | Insomnia |
12 | Clivillés & Cole | Pride (In The Name Of Love) |
13 | FPI Project | Rich In Paradise (Going Back To My Roots) (Remix) |
14 | Dr. Alban | It's My Life (*) |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #285, zoals uitgezonden op 16 mei 2009 en 24 november 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 26 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Whiz Stars Feat. Diana Ross & Michael Jackson | Ease On Down The Road |
02 | Viola Wills | If You Could Read My Mind |
03 | Wally Jump Jr & The Criminal Element | Private Party |
04 | The Limit | Say Yeah |
05 | Haddaway | What Is Love |
06 | Kraftwerk | Metropolis |
07 | Silver Pozzoli | Step By Step |
08 | Kim Wilde | You Keep Me Hangin’ On |
09 | Spirit Catcher | Galactik Flies |
10 | Junior Jack | E Samba (acapella) |
11 | The Doobie Brothers | Long Train Runnin’ |
12 | LaTour | People Are Still Having Sex |
13 | Sunbelt | Spin It |
14 | Sonic Surfers Feat Jocelyn Brown | Take Me Up (*) |
14 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #286, zoals uitgezonden op 30 mei 2009 en 25 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Art Of Noise Feat. Duane Eddy | Peter Gunn |
02 | Fun Fun | Happy Station |
03 | Koto | Dragon’s Legend |
04 | Matia Bazar | Ti Sento |
05 | Jomanda | Got A Love For You |
06 | Level 42 | Guaranteed |
07 | Rick James | Give It To Me Baby |
08 | Raww | Don’t You Try It |
09 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
10 | Kool & The Gang | Celebration |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #287, zoals uitgezonden op 6 juni 2009 en 1 december 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Moses | Our Revolution |
02 | Lime | Angel Eyes |
03 | Moskwa TV | Tekno Talk (Final Cut) |
04 | Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black | Beat Of Zen |
05 | R.A.F. | We Gonna Get |
06 | Tyree | Move Your Body |
07 | Dr. Alban | Sing Hallelujah! |
08 | Deodato | S.O.S., Fire In The Sky |
09 | Deskee | Let There Be House |
21 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #288, zoals uitgezonden op 4 juli 2009 en 2 december 2012 op Radio Veronica, echter de versie die nu werd uitgezonden is uitgezonden op 3 december 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Blue Mercedes | I Want To Be Your Property (Street Latin Wolff Mix) |
02 | Cookie Crew | Like Brother, Like Sister |
03 | Gloria Estefan | Oye Mi Canto (Hear My Voice) |
04 | Grace Jones | Driving Satisfaction |
05 | Lisa Stansfield | The Love In Me |
06 | The Michael Zager Band | Shot In The Dark |
07 | Samantha Fox | Love House |
08 | Double You | Please Don’t Go |
09 | Snap! | Ex-Terminator |
10 | DNA | La Serenissima |
11 | Coldcut Feat. Yazz | Doctorin’ The House (acapella) |
12 | Ten City | That's The Way Love Is (*) |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #290, zoals uitgezonden op 15 augustus 2009 en 15 december 2012 op Radio Veronica, echter de versie die nu werd uitgezonden is uitgezonden op 3 december 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ten City | That's The Way Love Is |
02 | Ann Nesby | So Much Joy (Acapella) |
03 | Will Downing | Love Supreme |
04 | Earth, Wind & Fire | System Of Survival |
05 | Clubland | Hypnotized |
06 | Petra | Just Let Go (Dub versie) |
07 | Il Padrinos Feat. Jocelyn Brown | That's How Good Love Is (Acapella) |
08 | Kraftwerk | It's More Fun To Compute |
09 | Adventures Of Stevie V. | Dirty Cash |
10 | Phil Collins | Sussudio |
11 | Shakatak | Whatching You |
12 | Bobby Brown | 2 Can Play That Game (K Classic Mix) |
13 | Limahl | Never Ending Story (12" Dance Mix) (*) |
28 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #291, zoals uitgezonden op 22 augustus 2009 en 16 december 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Nomad | Your Love Is Lifting Me |
02 | Narada Michael Walden | Tonight I'm Alright |
03 | Jamie Dee | Burnin' Up |
04 | Nick Straker Band | Straight Ahead |
05 | Moses | We Just |
06 | Yello | Magnetic |
07 | Arthur Baker And The Backbeat Disciples | The Message Is Love |
08 | Dan Hartman | Keep The Fire Burning |
09 | Dan Hartman | Relight My Fire |
10 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #292, zoals uitgezonden op 29 augustus 2009 en 23 december 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Klein & MBO | Dirty Talk |
02 | RAF | We Gonna Get |
03 | Ashford & Simpson | Stay Free |
04 | Deniece Williams | I've Got The Next Dance |
05 | Narada Michael Walden | The Real Thang |
06 | Gat Decor | Passion |
07 | Guru Josh | Infinity |
08 | Change | Angel In My Pocket |
09 | Dr. Alban | Sing Hallelujah |
10 | Rob 'N' Raz | Clubhopping |
11 | Original | I Love You Baby |
4 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #293, zoals uitgezonden op 5 september 2009 en 6 januari 2013 op Radio Veronica
Dit is een speciale Sharon Redd megamix aflevering
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sharon Redd | You Got My Love |
02 | Sharon Redd | Can You Handle It |
03 | Sharon Redd | Never Give You Up |
04 | Sharon Redd | Beat The Street |
05 | Sharon Redd | Love How You Feel |
06 | Sharon Redd | Activate |
07 | Sharon Redd | Save The Night |
08 | Sharon Redd | You're A Winner |
09 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #294, zoals uitgezonden op 19 september 2009 en 13 januari 2013 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 10 december 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Human League | Love Action (Brooks Red line Vocal Mix) |
02 | The Human League | Don't You Want Me (Majik J Booty Vocal Mix) |
03 | Freddy Mercury | Living On My Own |
04 | Kraftwerk | Radio-Activity |
05 | ABC | Never More Then Now (Kraushaar Mix) |
06 | Raul Orellana | The Real Wild House |
07 | Yello | Tied up in Red |
08 | Snap! | Rhythm is a Dancer |
09 | Pet Shop Boys | Twentieth Century |
10 | Kristine W. | Feel What You Want |
11 | Sister Sledge | Got To Love Somebody (*) |
11 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #295, zoals uitgezonden op 26 september 2009 en 20 januari 2013 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 10 december 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Snap! | Who Stole It |
02 | Prince & The New Power Generation | Cream |
03 | Adeva | It Should Have Been Me |
04 | Dee-Lite | Good Beat |
05 | Eric B. & Rakim | No Omega |
06 | Patrick Cowley | Tech-No-logical World |
07 | Rick James | Glow |
08 | Madonna | Rescue Me |
09 | Gerald Aston | Activated |
10 | Seal | Killer |
11 | Hithouse | Jack To The Sound Of The Underground (Acid Mix) |
12 | My Mine | Hypnotic Tango (*) |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #296, zoals uitgezonden op 3 oktober 2009 en 26 januari 2013 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 17 december 2022 op Antenne NRW
Let op: track 1 (Dr. Felix - Relax Your Body) is in deze uitzending weggelaten en start de mix met track 2 (KLF - What Time is Love?)
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | KLF | What Time is Love? |
02 | Soviente | Copacabana (Escape From Rio) (Maurizio Nari "Rio" Remix)(acapella) |
03 | Jamiroquai | Space Cowboy |
04 | Koto | Dragon's Legend |
05 | Hustlers Convention | Just Can't Give it Up (acapella) |
06 | My Mine | Hypnotic Tango |
07 | K.W.S. | Please Don't Go |
08 | MC Hammer | Dancin' Machine |
09 | Shawn Christopher | Don't Lose the Magic |
10 | Frankie Smith | Double Dutch Bus |
11 | Maria Vidal | Body Rock |
12 | DNA | La Serenissima (*) |
18 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #298, zoals uitgezonden op 31 oktober 2009 en 3 februari 2013 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mr. Mister | Broken wings |
02 | Neneh Chery | Inna city mamma |
03 | Grover Washington Jr. | I can't help it |
04 | Aswad | Next to you |
05 | Bobby Brown | Every Little Step |
06 | Aspects | We Got Fowl (scratch) |
07 | Loose Ends | Hanging on a String (Contemplating) |
08 | B.V.S.M.P. | I Need You |
09 | EMF | Unbelievable |
10 | Janet Jackson | Nasty |
11 | Commodores | Nightshift |
12 | Lionel Richie | All Night Long (All Night) |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #299, zoals uitgezonden op 21 november 2009 en 10 februari 2013 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mike Oldfield Feat. Amar | The Source of Secrets (Tubular Bells III) |
02 | Ce Ce Peniston | We got a love Thang (E-Smooth groovy mix) |
03 | Dina Carrol | Express (NY dub) |
04 | Aretha Franklin | A deeper Love (Tribesman mix) |
05 | Kym Sims | I must be Free |
06 | Photek with Robert Owens | Mine to Give |
07 | Torch Song | Prepare to Energize |
08 | Lisa Stansfield | I'm leavin' |
25 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #300, zoals uitgezonden op 28 november 2009 en 17 februari 2013 op Radio Veronica
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Wendy & Lisa | Lolly lolly |
02 | Madonna | Where Life Begins |
03 | Lisa Stansfield | Affection |
04 | Candy Dulfer | Wake Me When it's Over |
05 | Captain Sensible | Wot! |
06 | Jocelyn Brown | Caught in the Act |
07 | Bell Biv Devoe | B.B.D. (I Thought Tt Was Me)? |
08 | K7 | Come Baby Come |
09 | BBG | Snappiness |
10 | Imagination | Shoo Be Doo Da Dabba Doobee |
11 | Felicity | So Turned On |
12 | World Premiere | Share The Night (*) |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #301, zoals uitgezonden op 5 december 2009 en 24 februari 2013 op Radio Veronica
Let op: Dit is een reconstructie van de live-set die Ben Liebrand draaide tijdens de Heineken Music Hall eind november 2009
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
02 | Sugarhill Gang | Rappers Delight (acapella) |
03 | Michael Jackson | Billie Jean |
04 | Dimples D. | Sucker DJ (A witch for your love) |
05 | Michael Jackson | Thriller |
06 | Madonna | Vogue |
07 | Black Box | Strike It Up |
08 | Jellybean Feat. Madonna | Sidewalk Talk |
09 | Tavares | Heaven Must Be Missing An Angel |
10 | Jimmy “Bo” Horne | Spank (acapella) |
11 | The Human League | Don’t You Want Me |
12 | Tears For Fears | Shout (acapella) |
13 | Robin S. | Luv 4 Luv |
14 | Vanilla Ice | Ice Ice Baby (acapella) |
15 | Snap! | The Power (acapella) |
16 | Nightcrawlers | Push The Feeling |
17 | Colonel Abrams | Trapped (acapella) |
18 | Michael Jackson | Don’t Stop Till You Get Enough |
19 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something |
20 | Black & White Brothers | Put Your Hands Up (acapella) |
21 | Technotronic Feat. Felly | Pump Up The Jam |
22 | 2 Unlimited | Get Ready For This (samples) |
23 | 2 Unlimited | Tribal Dance (samples) |
24 | Kiss | I Was Made For Loving You |
25 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
26 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
27 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It’s Like That |
28 | Sunclub | Fiesta |
29 | Rick James | Super Freak |
4 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #302, zoals uitgezonden op 9 januari 2010, 3 maart 2013 en 10 maart 2013 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Animotion | Obsession |
02 | Judy Cheeks | So In Love (The Real Deal) |
03 | Ce Ce Peniston | We Got A Love Thang |
04 | Kathy Brown | Can’t Play Around |
05 | Total Touch | Touch Me There |
06 | Club Ultimate | Carnival ‘93 |
07 | River Ocean Feat. India | Love And Happiness (Yemaya Y Ochun) |
08 | M-People | Renaissance |
09 | Daft Punk | Around The World |
10 | M-People | Open Your Heart |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #303, zoals uitgezonden op 16 januari 2010 en 17 maart 2013 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sugarhill Gang | Kick It Live From 9 To 5 |
02 | Zapp | It Doesn't Really Matter |
03 | Jimmy "Bo" Horne | Spank |
04 | Clubland | (I'm Under) Love Strain |
05 | Faithless | Donny X |
06 | Robin S. | Luv 4 Luv |
07 | Sade | Pearls |
08 | Double Trouble & Rebel MC | Street Tuff |
09 | Rob Base & D.J. E-Z Rock | Get On The Dance Floor |
10 | The Brothers Johnson | Stomp! |
11 | The Michael Zager Band | Shot In The Dark |
12 | Chimo Bayo | Asi Me Gusta A Mi |
11 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Nadere info volgt nog!
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nadere info volgt nog!
18 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Nadere info volgt nog!
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nadere info volgt nog!
25 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Nadere info volgt nog!
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Lebonmix Radio
- Direct Stream Lebonmix Radio (320 kbps)