In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→19 maart 2022) |
||
Regel 88: | Regel 88: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Episode: #084, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#20_februari_2004|20 februari 2004]] zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Color Me Badd || I Wanna Sex You Up | |||
|- | |||
|02|| Soul II Soul || Back To Life (However Do You Want Me) | |||
|- | |||
|03|| Jenny Burton || Bad Habits | |||
|- | |||
|04|| Black Machine || How Gee! | |||
|- | |||
|05|| Fern Kinney || Groove Me | |||
|- | |||
|06|| Jocelyn Brown || Somebody Else's Guy | |||
|- | |||
|07|| Derek B. || Rock The Beat | |||
|- | |||
|08|| Stephanie Mills || The Medicine Song | |||
|- | |||
|09|| Bar-Kays || Sex-O-Matic | |||
|- | |||
|10|| One Way || Let's Talk | |||
|- | |||
|11|| Massive Attack || Unfinished Sympathy | |||
|- | |||
|12|| Annie Lennox || Precious (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Sister Sledge || Lost In Music | |||
|- | |||
|14|| Eminem || Without Me (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Rose Royce || Car Wash | |||
|- | |||
|16|| Rose Royce || Is It Love You’re After? | |||
|} | |||
===26 maart 2022=== | ===26 maart 2022=== |
Versie van 19 mrt 2022 19:35
In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2022 / In The Mix (100% RETRO) Playlist 2022
5 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #082, dit is een herhaling van In The Mix van 6 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Lil’ Louis | French Kiss |
13 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) |
12 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #083, dit is een herhaling van In The Mix van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D. | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
19 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #084, dit is een herhaling van In The Mix van 20 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Color Me Badd | I Wanna Sex You Up |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) |
03 | Jenny Burton | Bad Habits |
04 | Black Machine | How Gee! |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
07 | Derek B. | Rock The Beat |
08 | Stephanie Mills | The Medicine Song |
09 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
10 | One Way | Let's Talk |
11 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
12 | Annie Lennox | Precious (acapella) |
13 | Sister Sledge | Lost In Music |
14 | Eminem | Without Me (acapella) |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Rose Royce | Is It Love You’re After? |
26 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website 100% RETRO
Referenties