Bewerken van Lijst met onderwerpen in Tijd voor toen in 1988
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 48: | Regel 48: | ||
| 104 || 29 mei<ref name="uitzending19880529">{{citation|title=Tijd voor toen|date=29 mei 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1976, mei 1965 | | 104 || 29 mei<ref name="uitzending19880529">{{citation|title=Tijd voor toen|date=29 mei 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1976, mei 1965 | ||
|- | |- | ||
| | | 105 || 5 juni || | ||
|- | |- | ||
| | | 106 || 12 juni<ref name="uitzending19880612">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 juni 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 12 mei 2016</ref> || juni 1984, juni 1973 | ||
|- | |- | ||
| | | 107 || 19 juni<ref name="uitzending19880619">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 juni 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 12 mei 2016</ref> || juni 1982, juni 1975 | ||
|- | |- | ||
| | | 108 || 26 juni<ref name="uitzending19880626">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 juni 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 8 mei 2016</ref> || | ||
|- | |- | ||
| | | 109 || 3 juli<ref name="uitzending19880703">{{citation|title=Tijd voor toen|date=3 juli 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1976, juli 1963 | ||
|- | |- | ||
| | | 110 || 10 juli<ref name="uitzending19880710">{{citation|title=Tijd voor toen|date=10 juli 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1980, juli 1967 | ||
|- | |- | ||
| | | 111 || 17 juli<ref name="uitzending19880717">{{citation|title=Tijd voor toen|date=17 juli 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1986, juli 1973 | ||
|- | |- | ||
| | | 112 || 24 juli<ref name="uitzending19880724">{{citation|title=Tijd voor toen|date=24 juli 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1984, juli 1971 | ||
|- | |- | ||
| | | 113 || 31 juli<ref name="uitzending19880731">{{citation|title=Tijd voor toen|date=31 juli 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1983, juli 1962 | ||
|- | |- | ||
| | | 114 || 7 augustus<ref name="uitzending19880807">{{citation|title=Tijd voor toen|date=7 augustus 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1979, augustus 1960 | ||
|- | |- | ||
| | | 115 || 14 augustus<ref name="uitzending19880814">{{citation|title=Tijd voor toen|date=14 augustus 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1981, augustus 1976 | ||
|- | |- | ||
| | | 116 || 21 augustus<ref name="uitzending19880821">{{citation|title=Tijd voor toen|date=21 augustus 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 8 mei 2016</ref> || | ||
|- | |- | ||
| | | 117 || 28 augustus<ref name="uitzending19880828">{{citation|title=Tijd voor toen|date=28 augustus 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1985, augustus 1972 | ||
|- | |- | ||
| | | 118 || 4 september<ref name="uitzending19880904">{{citation|title=Tijd voor toen|date=4 september 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1978, september 1961 | ||
|- | |- | ||
| | | 119 || 11 september<ref name="uitzending19880911">{{citation|title=Tijd voor toen|date=11 september 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1974, september 1969 | ||
|- | |- | ||
| | | 120 || 18 september || | ||
|- | |- | ||
| | | 121 || 25 september<ref name="uitzending19880925">{{citation|title=Tijd voor toen|date=25 september 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1973, september 1968 | ||
|- | |- | ||
| | | 122 || 2 oktober<ref name="uitzending19881002">{{citation|title=Tijd voor toen|date=2 oktober 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 16 mei 2016</ref> || oktober 1983, oktober 1970 | ||
|- | |- | ||
| | | 123 || 9 oktober<ref name="uitzending19881009">{{citation|title=Tijd voor toen|date=9 oktober 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1977, oktober 1966 | ||
|- | |- | ||
| | | 124 || 16 oktober<ref name="uitzending19881016">{{citation|title=Tijd voor toen|date=16 oktober 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1976, oktober 1967 | ||
|- | |- | ||
| | | 125 || 23 oktober<ref name="uitzending19881023">{{citation|title=Tijd voor toen|date=23 oktober 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1986, oktober 1975 | ||
|- | |- | ||
| | | 126 || 30 oktober<ref name="uitzending19881030">{{citation|title=Tijd voor toen|date=30 oktober 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1974, oktober 1963 | ||
|- | |- | ||
| | | 127 || 6 november || | ||
|- | |- | ||
| | | 128 || 13 november<ref name="uitzending19881113">{{citation|title=Tijd voor toen|date=13 november 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1985, november 1972 | ||
|- | |- | ||
| | | 129 || 20 november<ref name="uitzending19881120">{{citation|title=Tijd voor toen|date=20 november 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1975, november 1968 | ||
|- | |- | ||
| | | 130 || 27 november<ref name="uitzending19881127">{{citation|title=Tijd voor toen|date=27 november 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1986, november 1971 | ||
|- | |- | ||
| | | 131 || 4 december<ref name="uitzending19881204">{{citation|title=Tijd voor toen|date=4 december 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || 2 1/2 jaar Tijd voor toen | ||
|- | |- | ||
| | | 132 || 11 december<ref name="uitzending19881211">{{citation|title=Tijd voor toen|date=11 december 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1973, december 1962 | ||
|- | |- | ||
| | | 133 || 18 december<ref name="uitzending19881218">{{citation|title=Tijd voor toen|date=18 december 1988|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1980, december 1967 | ||
|- | |- | ||
| - || 25 december || Geen Tijd voor toen i.v.m. ''De Zalige Kerstzondag''. | | - || 25 december || Geen Tijd voor toen i.v.m. ''De Zalige Kerstzondag''. |