In The Mix (SAM Ibiza Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
k (→30 maart 2024) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 564: | Regel 564: | ||
19.00-20.00 uur: | 19.00-20.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #286, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#30_mei_2009|30 mei 2009]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#25_november_2012|25 november 2012]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| The Art Of Noise Feat. Duane Eddy || Peter Gunn | |||
|- | |||
|02|| Fun Fun || Happy Station | |||
|- | |||
|03|| Koto || Dragon’s Legend | |||
|- | |||
|04|| Matia Bazar || Ti Sento | |||
|- | |||
|05|| Jomanda || Got A Love For You | |||
|- | |||
|06|| Level 42 || Guaranteed | |||
|- | |||
|07|| Rick James || Give It To Me Baby | |||
|- | |||
|08|| Raww || Don’t You Try It | |||
|- | |||
|09|| Ashford & Simpson || Found A Cure | |||
|- | |||
|10|| Kool & The Gang || Celebration | |||
|} | |||
===6 april 2024=== | ===6 april 2024=== |
Versie van 5 apr 2024 20:52
In The Mix (SAM Ibiza Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
Let op: met ingang van 15 februari 2024 is Radio ISLA 106 omgedoopt tot SAM Ibiza Radio (Seriously Amazing Music)![1]
16 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #280, zoals uitgezonden op 11 april 2009 en 4 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Seal | Fly Like An Eagle |
02 | Eric B. & Rakim | Paid In Full (Derek B’s Urban Respray) |
03 | Culture Beat | Tell Me That You Wait |
04 | Shakatak | Fly Away |
05 | Nick Kershaw | Wouldn’t It Be Good |
06 | Loose Ends | Watching You |
07 | Faithless | Muhammad Ali |
08 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garret | Don’t Look Any Further |
09 | Diverse Feat. RJD2 and Lyrics Born | Explosive |
10 | Candy Dulfer | Wake Me When It’s Over |
11 | Lisa Stansfield | Affection |
12 | Madonna | Where Life Begins |
13 | Jody Watley Feat. Eric B. & Rakim | Friends |
17 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #280, zoals uitgezonden op 11 april 2009 en 4 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Seal | Fly Like An Eagle |
02 | Eric B. & Rakim | Paid In Full (Derek B’s Urban Respray) |
03 | Culture Beat | Tell Me That You Wait |
04 | Shakatak | Fly Away |
05 | Nick Kershaw | Wouldn’t It Be Good |
06 | Loose Ends | Watching You |
07 | Faithless | Muhammad Ali |
08 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garret | Don’t Look Any Further |
09 | Diverse Feat. RJD2 and Lyrics Born | Explosive |
10 | Candy Dulfer | Wake Me When It’s Over |
11 | Lisa Stansfield | Affection |
12 | Madonna | Where Life Begins |
13 | Jody Watley Feat. Eric B. & Rakim | Friends |
23 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is alweer de herhaling van Episode: #280, zoals uitgezonden op 11 april 2009 en 4 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Seal | Fly Like An Eagle |
02 | Eric B. & Rakim | Paid In Full (Derek B’s Urban Respray) |
03 | Culture Beat | Tell Me That You Wait |
04 | Shakatak | Fly Away |
05 | Nick Kershaw | Wouldn’t It Be Good |
06 | Loose Ends | Watching You |
07 | Faithless | Muhammad Ali |
08 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garret | Don’t Look Any Further |
09 | Diverse Feat. RJD2 and Lyrics Born | Explosive |
10 | Candy Dulfer | Wake Me When It’s Over |
11 | Lisa Stansfield | Affection |
12 | Madonna | Where Life Begins |
13 | Jody Watley Feat. Eric B. & Rakim | Friends |
24 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #281, zoals uitgezonden op 18 april 2009 en 10 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | House Of Venus | Dish & Tell |
02 | Whitney Houston | I’m Your Baby Tonight (Acapella) |
03 | Snap! | Exterminate |
04 | Pet Shop Boys | We Came From Outer Space |
05 | Felix | Don’t You Want Me (Original Mix) |
06 | Lionel Richie | Hello |
07 | Bass Bumpers | Touch Me (Factory Dub) |
08 | Amber | Sexual (Acapella) |
09 | MC Sar & The Real McCoy | Another Night (U.S. House Mix) |
10 | Solidarity | Find A Way (Jay-J’s Moulton mix) |
11 | Soul Central | Need You Now |
12 | Jimmy "Bo" Horne | Dance Across The Floor (Acapella) |
13 | Shakira | Whenever, Wherever (Acapella) |
14 | Lil’ Louis & The World | Club Lonely (Radically Lonely Mix) |
15 | Format | Solid Session |
16 | Anastacia | I’m Outta Love (Acapella) |
17 | 2 Unlimited | Twilight Zone |
18 | Michael Jackson | Smooth Criminal (Acapella) |
1 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #281, zoals uitgezonden op 18 april 2009 en 10 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | House Of Venus | Dish & Tell |
02 | Whitney Houston | I’m Your Baby Tonight (Acapella) |
03 | Snap! | Exterminate |
04 | Pet Shop Boys | We Came From Outer Space |
05 | Felix | Don’t You Want Me (Original Mix) |
06 | Lionel Richie | Hello |
07 | Bass Bumpers | Touch Me (Factory Dub) |
08 | Amber | Sexual (Acapella) |
09 | MC Sar & The Real McCoy | Another Night (U.S. House Mix) |
10 | Solidarity | Find A Way (Jay-J’s Moulton mix) |
11 | Soul Central | Need You Now |
12 | Jimmy "Bo" Horne | Dance Across The Floor (Acapella) |
13 | Shakira | Whenever, Wherever (Acapella) |
14 | Lil’ Louis & The World | Club Lonely (Radically Lonely Mix) |
15 | Format | Solid Session |
16 | Anastacia | I’m Outta Love (Acapella) |
17 | 2 Unlimited | Twilight Zone |
18 | Michael Jackson | Smooth Criminal (Acapella) |
2 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #282, zoals uitgezonden op 25 april 2009 en 11 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Soul Solution | Love, Peace & Happiness |
02 | Kraze | The Party |
03 | Midway | Set It Out |
04 | Alison Limerick | Where Love Lives |
05 | Hithouse | Blast Off |
06 | Faithless | Insomnia (Acapella) |
07 | Yello | The Race |
08 | Bananarama | I Heard A Rumour |
09 | Sandra | In The Heat Of The Night |
10 | High Fashion | Hold On |
11 | The S.O.S. Band | No Lies |
12 | The Gap Band | Early In The Morning |
8 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #282, zoals uitgezonden op 25 april 2009 en 11 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Soul Solution | Love, Peace & Happiness |
02 | Kraze | The Party |
03 | Midway | Set It Out |
04 | Alison Limerick | Where Love Lives |
05 | Hithouse | Blast Off |
06 | Faithless | Insomnia (Acapella) |
07 | Yello | The Race |
08 | Bananarama | I Heard A Rumour |
09 | Sandra | In The Heat Of The Night |
10 | High Fashion | Hold On |
11 | The S.O.S. Band | No Lies |
12 | The Gap Band | Early In The Morning |
9 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #283, zoals uitgezonden op 2 mei 2009 en 17 november 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 26 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jocelyn Brown | Freedom |
02 | Bomb | Can U Dig It! |
03 | D-Shake | East Of Eden (Paradise Lost) |
04 | 740 Boyz | Shimmy Shake (Acapella) |
05 | Sam Sparro | Black And Gold |
06 | Frankie Goes To Hollywood | Welcome To The Pleasuredome (Elevatorman’s Non-Stop Top Floor Club Mix) |
07 | Hithouse | Everybody (Got To Get Some) |
08 | Mr. Lee | Pump That Body |
09 | Chicks On Speed | Wordy Rappinghood |
10 | Hardsoul | Committed |
11 | Wildchild | Renegade Master |
12 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (Ollie J Remix) |
13 | Nerio’s Dubwork | Sunshine & Happiness |
14 | The Course | Ain’t Nobody |
15 | Earth, Wind & Fire | Let's Groove (*) |
15 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #283, zoals uitgezonden op 2 mei 2009 en 17 november 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 26 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jocelyn Brown | Freedom |
02 | Bomb | Can U Dig It! |
03 | D-Shake | East Of Eden (Paradise Lost) |
04 | 740 Boyz | Shimmy Shake (Acapella) |
05 | Sam Sparro | Black And Gold |
06 | Frankie Goes To Hollywood | Welcome To The Pleasuredome (Elevatorman’s Non-Stop Top Floor Club Mix) |
07 | Hithouse | Everybody (Got To Get Some) |
08 | Mr. Lee | Pump That Body |
09 | Chicks On Speed | Wordy Rappinghood |
10 | Hardsoul | Committed |
11 | Wildchild | Renegade Master |
12 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (Ollie J Remix) |
13 | Nerio’s Dubwork | Sunshine & Happiness |
14 | The Course | Ain’t Nobody |
15 | Earth, Wind & Fire | Let's Groove (*) |
16 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #284, zoals uitgezonden op 9 mei 2009 en 18 november 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 26 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Brandon Cooke | Sharp As A Knife |
02 | Afrika Bambaataa And The Soul Sonic Force | Planet Rock (Acapella) |
03 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
04 | D-Shake | My Heart, The Beat |
05 | Steve “Silk” Hurley | Work It Out |
06 | Masters At Work | Work (Sample) |
07 | Nomad | Something Special |
08 | Inner City | Good Life |
09 | Yazz And The Plastic Population | The Only Way Is Up |
10 | Culture Beat | Take Me Away |
11 | Faithless | Insomnia |
12 | Clivillés & Cole | Pride (In The Name Of Love) |
13 | FPI Project | Rich In Paradise (Going Back To My Roots) (Remix) |
14 | Dr. Alban | It's My Life (*) |
22 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #284, zoals uitgezonden op 9 mei 2009 en 18 november 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 26 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Brandon Cooke | Sharp As A Knife |
02 | Afrika Bambaataa And The Soul Sonic Force | Planet Rock (Acapella) |
03 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
04 | D-Shake | My Heart, The Beat |
05 | Steve “Silk” Hurley | Work It Out |
06 | Masters At Work | Work (Sample) |
07 | Nomad | Something Special |
08 | Inner City | Good Life |
09 | Yazz And The Plastic Population | The Only Way Is Up |
10 | Culture Beat | Take Me Away |
11 | Faithless | Insomnia |
12 | Clivillés & Cole | Pride (In The Name Of Love) |
13 | FPI Project | Rich In Paradise (Going Back To My Roots) (Remix) |
14 | Dr. Alban | It's My Life (*) |
23 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #285, zoals uitgezonden op 16 mei 2009 en 24 november 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 26 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Whiz Stars Feat. Diana Ross & Michael Jackson | Ease On Down The Road |
02 | Viola Wills | If You Could Read My Mind |
03 | Wally Jump Jr. & The Criminal Element | Private Party |
04 | The Limit | Say Yeah |
05 | Haddaway | What Is Love |
06 | Kraftwerk | Metropolis |
07 | Silver Pozzoli | Step By Step |
08 | Kim Wilde | You Keep Me Hangin’ On |
09 | Spirit Catcher | Galactik Flies |
10 | Junior Jack | E Samba (Acapella) |
11 | The Doobie Brothers | Long Train Runnin’ |
12 | LaTour | People Are Still Having Sex |
13 | Sunbelt | Spin It |
14 | Sonic Surfers Feat Jocelyn Brown | Take Me Up (*) |
29 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #285, zoals uitgezonden op 16 mei 2009 en 24 november 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 26 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Whiz Stars Feat. Diana Ross & Michael Jackson | Ease On Down The Road |
02 | Viola Wills | If You Could Read My Mind |
03 | Wally Jump Jr. & The Criminal Element | Private Party |
04 | The Limit | Say Yeah |
05 | Haddaway | What Is Love |
06 | Kraftwerk | Metropolis |
07 | Silver Pozzoli | Step By Step |
08 | Kim Wilde | You Keep Me Hangin’ On |
09 | Spirit Catcher | Galactik Flies |
10 | Junior Jack | E Samba (Acapella) |
11 | The Doobie Brothers | Long Train Runnin’ |
12 | LaTour | People Are Still Having Sex |
13 | Sunbelt | Spin It |
14 | Sonic Surfers Feat Jocelyn Brown | Take Me Up (*) |
30 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #286, zoals uitgezonden op 30 mei 2009 en 25 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Art Of Noise Feat. Duane Eddy | Peter Gunn |
02 | Fun Fun | Happy Station |
03 | Koto | Dragon’s Legend |
04 | Matia Bazar | Ti Sento |
05 | Jomanda | Got A Love For You |
06 | Level 42 | Guaranteed |
07 | Rick James | Give It To Me Baby |
08 | Raww | Don’t You Try It |
09 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
10 | Kool & The Gang | Celebration |
5 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #286, zoals uitgezonden op 30 mei 2009 en 25 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Art Of Noise Feat. Duane Eddy | Peter Gunn |
02 | Fun Fun | Happy Station |
03 | Koto | Dragon’s Legend |
04 | Matia Bazar | Ti Sento |
05 | Jomanda | Got A Love For You |
06 | Level 42 | Guaranteed |
07 | Rick James | Give It To Me Baby |
08 | Raww | Don’t You Try It |
09 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
10 | Kool & The Gang | Celebration |
6 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
12 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
13 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
19 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
20 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
26 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
27 april 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Stream SAM Ibiza Live Stream
- Officiële Website SAM Ibiza
- Facebook SAM Ibiza Radio
Referenties
- ↑ Radioforum.nl ISLA 106 Ibiza = SAM Ibiza | Publicatie: 20 februari 2024 | Gevonden: 24 februari 2024