In The Mix (SAM Ibiza Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→2 maart 2024) |
||
Regel 213: | Regel 213: | ||
19.00-20.00 uur: | 19.00-20.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #282, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#25_april_2009|25 april 2009]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#11_november_2012|11 november 2012]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Soul Solution || Love, Peace & Happiness | |||
|- | |||
|02|| Kraze || The Party | |||
|- | |||
|03|| Midway || Set It Out | |||
|- | |||
|04|| Alison Limerick || Where Love Lives | |||
|- | |||
|05|| Hithouse ||Blast Off | |||
|- | |||
|06|| Faithless ||Insomnia (acapella) | |||
|- | |||
|07|| Yello || The Race | |||
|- | |||
|08|| Bananarama || I Heard A Rumour | |||
|- | |||
|09|| Sandra || In The Heat Of The Night | |||
|- | |||
|10|| High Fashion ||Hold On | |||
|- | |||
|11|| The S.O.S. Band || No Lies | |||
|- | |||
|12|| The Gap Band || Early In The Morning | |||
|} | |||
===8 maart 2024=== | ===8 maart 2024=== |
Versie van 2 mrt 2024 20:16
In The Mix (SAM Ibiza Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
Let op: met ingang van 16 februari 2024 is Radio ISLA 106 omgedoopt tot SAM Ibiza Radio (Seriously Amazing Music)![1]
16 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #280, zoals uitgezonden op 11 april 2009 en 4 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Seal | Fly Like An Eagle |
02 | Eric B. & Rakim | Paid In Full (Derek B’s Urban Respray) |
03 | Culture Beat | Tell Me That You Wait |
04 | Shakatak | Fly Away |
05 | Nick Kershaw | Wouldn’t It Be Good |
06 | Loose Ends | Watching You |
07 | Faithless | Muhammad Ali |
08 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garret | Don’t Look Any Further |
09 | Diverse Feat. RJD2 and Lyrics Born | Explosive |
10 | Candy Dulfer | Wake Me When It’s Over |
11 | Lisa Stansfield | Affection |
12 | Madonna | Where Life Begins |
13 | Jody Watley Feat. Eric B. & Rakim | Friends |
17 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #280, zoals uitgezonden op 11 april 2009 en 4 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Seal | Fly Like An Eagle |
02 | Eric B. & Rakim | Paid In Full (Derek B’s Urban Respray) |
03 | Culture Beat | Tell Me That You Wait |
04 | Shakatak | Fly Away |
05 | Nick Kershaw | Wouldn’t It Be Good |
06 | Loose Ends | Watching You |
07 | Faithless | Muhammad Ali |
08 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garret | Don’t Look Any Further |
09 | Diverse Feat. RJD2 and Lyrics Born | Explosive |
10 | Candy Dulfer | Wake Me When It’s Over |
11 | Lisa Stansfield | Affection |
12 | Madonna | Where Life Begins |
13 | Jody Watley Feat. Eric B. & Rakim | Friends |
23 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is alweer de herhaling van Episode: #280, zoals uitgezonden op 11 april 2009 en 4 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Seal | Fly Like An Eagle |
02 | Eric B. & Rakim | Paid In Full (Derek B’s Urban Respray) |
03 | Culture Beat | Tell Me That You Wait |
04 | Shakatak | Fly Away |
05 | Nick Kershaw | Wouldn’t It Be Good |
06 | Loose Ends | Watching You |
07 | Faithless | Muhammad Ali |
08 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garret | Don’t Look Any Further |
09 | Diverse Feat. RJD2 and Lyrics Born | Explosive |
10 | Candy Dulfer | Wake Me When It’s Over |
11 | Lisa Stansfield | Affection |
12 | Madonna | Where Life Begins |
13 | Jody Watley Feat. Eric B. & Rakim | Friends |
24 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #281, zoals uitgezonden op 18 april 2009 en 10 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | House Of Venus | Dish & Tell |
02 | Whitney Houston | I’m Your Baby Tonight (Acapella) |
03 | Snap! | Exterminate |
04 | Pet Shop Boys | We Came From Outer Space |
05 | Felix | Don’t You Want Me (Original Mix) |
06 | Lionel Richie | Hello |
07 | Bass Bumpers | Touch Me (Factory Dub) |
08 | Amber | Sexual (Acapella) |
09 | MC Sar & The Real McCoy | Another Night (U.S. House Mix) |
10 | Solidarity | Find A Way (Jay-J’s Moulton mix) |
11 | Soul Central | Need You Now |
12 | Jimmy “Bo” Horne | Dance Across The Floor (Acapella) |
13 | Shakira | Whenever, Wherever (Acapella) |
14 | Lil’ Louis & The World | Club Lonely (Radically Lonely Mix) |
15 | Format | Solid Session |
16 | Anastacia | I’m Outta Love (Acapella) |
17 | 2 Unlimited | Twilight Zone |
18 | Michael Jackson | Smooth Criminal (Acapella) |
1 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #281, zoals uitgezonden op 18 april 2009 en 10 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | House Of Venus | Dish & Tell |
02 | Whitney Houston | I’m Your Baby Tonight (Acapella) |
03 | Snap! | Exterminate |
04 | Pet Shop Boys | We Came From Outer Space |
05 | Felix | Don’t You Want Me (Original Mix) |
06 | Lionel Richie | Hello |
07 | Bass Bumpers | Touch Me (Factory Dub) |
08 | Amber | Sexual (Acapella) |
09 | MC Sar & The Real McCoy | Another Night (U.S. House Mix) |
10 | Solidarity | Find A Way (Jay-J’s Moulton mix) |
11 | Soul Central | Need You Now |
12 | Jimmy “Bo” Horne | Dance Across The Floor (Acapella) |
13 | Shakira | Whenever, Wherever (Acapella) |
14 | Lil’ Louis & The World | Club Lonely (Radically Lonely Mix) |
15 | Format | Solid Session |
16 | Anastacia | I’m Outta Love (Acapella) |
17 | 2 Unlimited | Twilight Zone |
18 | Michael Jackson | Smooth Criminal (Acapella) |
2 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #282, zoals uitgezonden op 25 april 2009 en 11 november 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Soul Solution | Love, Peace & Happiness |
02 | Kraze | The Party |
03 | Midway | Set It Out |
04 | Alison Limerick | Where Love Lives |
05 | Hithouse | Blast Off |
06 | Faithless | Insomnia (acapella) |
07 | Yello | The Race |
08 | Bananarama | I Heard A Rumour |
09 | Sandra | In The Heat Of The Night |
10 | High Fashion | Hold On |
11 | The S.O.S. Band | No Lies |
12 | The Gap Band | Early In The Morning |
8 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
9 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
15 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
16 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
22 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
23 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
29 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
30 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Nadere info volgt!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Stream SAM Ibiza Live Stream
- Officiële Website SAM Ibiza
- Facebook SAM Ibiza Radio
Referenties
- ↑ Radioforum.nl ISLA 106 Ibiza = SAM Ibiza | Publicatie: 20 februari 2024 | Gevonden: 24 februari 2024